close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • AKTUALNOŚCI

 • 17 lutego 2014

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, że - w ślad za podpisaniem między Ministerstwami Spraw Zagranicznych Polski i Węgier porozumienia ws. wspierania i finansowania współpracy organizacji pozarządowych - uruchamiamy niniejszym możliwość zgłaszania polsko-węgierskich projektów skierowanych do młodzieży obu krajów.

  Porozumienie (Memorandum of Understanding) i stanowiący jego część Regulamin zostały podpisane 29 stycznia 2014 roku w Budapeszcie przez sekretarza stanu w MSZ RP Piotra Serafina i ministra spraw zagranicznychWęgier Jánosa Martonyiego, podczas wizyty premiera RP Donalda Tuska na Węgrzech.

   

  Szczegółowe warunki uczestnictwa w programie zawiera Regulamin (bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z MoU i Regulaminem przed złożeniem aplikacji). Organizacje aplikujące z Węgier powinny zgłaszać projekty wspólnie z organizacjami z Polski.

   

  Projekty można zgłaszać wyłącznie poprzez wypełnienie i wysłanie załączonego poniżej kwestionariusza na adres e-mailowy koordynatora projektu w Ambasadzie RP w Budapeszcie Veroniki Jóźwiak veronika.jozwiak@msz.gov.pl. Zgłoszone projekty muszą odpowiadać duchowi i celom Memorandum. Prosimy o bezwzględne podanie danych kontaktowych osoby odpowiedzialnej za projekt. Zwracamy uwagę na konieczność aplikowania w języku angielskim oraz przestrzegania podanej objętości tekstu zgłoszeń.

   

  Termin składania aplikacji mija 14 marca 2014 r.

   

  Zgłoszone projekty zostaną ocenione do końca marca 2014 r. Wynik konkursu opublikujemy na stronie internetowej Ambasady oraz poinformujemy wszystkich aplikujących drogą elektroniczną.

   


   

  Treść memorandum i regulamin konkursu (.pdf 3,8 MB)

  Formularz aplikacyjny do pobrania (.docx, 57 KB)

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: